# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • МАТЕМАТИКА

  Середа, 26 лютого 2020, 14:48
 • Конференція з багатомовної освіти у м. Києві

  Середа, 26 лютого 2020, 10:30
 • Розпочато конкурсне випробування «Урок» другого, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

  Вівторок, 25 лютого 2020, 19:50
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

  Вівторок, 25 лютого 2020, 16:00
 • Розпочався фінальний етап другого, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

  Вівторок, 25 лютого 2020, 10:54
Події Відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

Відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

m s  4 вересня на базі Науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО відбулося засідання методичної студії з розвитку професійної майстерності працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування «Нормативно-правове та методичне забезпечення діяльності працівників психологічної служби щодо профілактики булінгу та запобігання домашньому насильству у 2019/2020 н.р.». 

У проведенні методичної студії взяли участь Т.С.Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук; Д.Д.Романовська, завідувач НМЦ ППСР ІППОЧО, кандидат психологічних наук; Р.І.Мінтянська, методист НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО; В.І.Тільняк, практичний психолог комунального закладу КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4», керівник-консультант методичної студії; М.П.Ткачук, практичний психолог Чернівецького обласного центру СССДМ; В.А.Осипенко, викладач ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», заступник голови Чернівецької філії УСП, голова секції психодрами, кандидат психологічних наук; Н.В.Оксіна, практичний психолог, викладач ДВН«Чернівецький політехнічний коледж», член УСП.

Перед початком роботи методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу з вітальними словами до всіх присутніх звернулася Т.С.Богачик, яка підкреслила важливість психологічного забезпечення освітнього процесу й роботи практичних психологів, соціальних педагогів з педагогічними працівниками в закладах освіти. Також вручила подяки ІППОЧО за активну участь у роботі методичної студії В.М.Тільняк, М.Ф.Вовчук, М.В.Пернай, Т.П.Чернівчан.

Цікавим та змістовним був психологічний меседж М.П.Ткачук щодо здійснення психологічного та соціального супроводу дітей з сімей СЖО, забезпечення прав дітей у сім’ї та школі й підготовки повідомлень щодо ситуацій насилля, невиконання батьками своїх обов’язків. Було визначено алгоритми взаємодії центрів СССДМ і закладів освіти у здійсненні соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Роботу продовжила Д.Д.Романовська, яка провела інтерактивне коло з учасниками щодо оновлення змісту психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу. Також завідувачка НМЦППСР розповіла про стратегії професійної діяльності в системі освіти у 2019/2020 н.р., новації у змісті роботи, у веденні документації та про можливості участі фахівців у методичних заходах, форумах професійного зростання, до яких можна долучитися у вересні-грудні 2019 року, які будуть організовані НМЦ ППСР ІППОЧО.

Надзвичайно корисним виявилося практичне заняття з оволодіння кінезіологічними вправами для оптимізації інтелектуальних процесів і підвищення розумової працездатності дітей з особливими освітніми потребами, проведене В.І.Тільняк.

Крім цього, присутні мали можливість ознайомитися із сучасними психодраматичними техніками, які можна ефективно використовувати в роботі з дітьми, які опинилися в СЖО, на воркшопі В.А.Осипенко та Н.В.Оксіна.

Після завершення науковий керівник методичної студії Д.Д.Романовська провела рефлексію з учасниками студії, у результаті якої було сформовано методичний алгоритм впровадження сучасних технологій кінезіології, психодрами, соціального захисту в роботі працівників психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування.

ФОТОЗВІТ

2020
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні9011
mod_vvisit_counterВчора10848
mod_vvisit_counterЦього тижня46105
mod_vvisit_counterМинулого тижня47173
mod_vvisit_counterЦього місяця93278
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсі93279

Online (20 minutes ago): 134
Your IP: 3.218.67.1
,
Now is: 2020-02-26 23:29
10.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: