# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • МАТЕМАТИКА

  Середа, 26 лютого 2020, 14:48
 • Конференція з багатомовної освіти у м. Києві

  Середа, 26 лютого 2020, 10:30
 • Розпочато конкурсне випробування «Урок» другого, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

  Вівторок, 25 лютого 2020, 19:50
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

  Вівторок, 25 лютого 2020, 16:00
 • Розпочався фінальний етап другого, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

  Вівторок, 25 лютого 2020, 10:54
Події Вчаться вчителі предмета «Захист Вітчизни»

Вчаться вчителі предмета «Захист Вітчизни»

p90904-124321  Навчальний предмет «Захист Вітчизни» вивчається на підставі чинного законодавства та входить до інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступеня, відповідно до державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, є обов’язковим навчальним предметом. Опанування предмета «Захист Вітчизни» має зробити відповідний внесок у формування таких ключових компетентностей учнів і студентів, як: спілкування державною мовою; математична компетентність; основні компетентності у природничих науках і технологіях; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя.

         Тому саме вчитель предмета «Захист Вітчизни» в освітньому закладі і є носієм державницької політики у сфері національно-патріотичного виховання його складової - військово-патріотичного виховання, яке має бути спрямоване на оволодіння початковою військовою підготовкою, військовими професіями, формування психологічної та фізичної готовності до служби в Збройних Силах, задоволення потреби підростаючого покоління у постійному вдосконаленні своєї підготовки до захисту України.

       З 2 вересня в Інституті післядипломної педагогічної освіти проводяться інтегровані курси для вчителів предмета "Захист Вітчизни", керівників гуртка «Гурткова робота з військово-патріотичного виховання».

Завдання, які ставить перед собою методист з даного предмета – поглибити знання слухачив не тільки з фахової майстерності, а й з таких тем, як реформа освіти в Україні, створення сучасної навчально-матеріальної бази; надати можливість педагогам обмінятися досвідом в організації та проведенні допризовної підготовки у стінах свого закладу освіти.

     Формування нового українця базується на основі національних та європейських цінностей: поваги до національних символів (Герба, Прапора, Гімну України); участі у громадсько-політичному житті країни; готовності захищати суверенітет і територіальну цілісність України.

       Відповідно до програми стройова підготовка молоді проходить під час уроку, у вигляді стройових тренажів на початку уроку тривалістю 3-5 хвилин. Тому кожен день на початку занять на стройовому майданчику Інституту розпочинаються заняття з виконання стройових прийомів як на місці так і під час руху. Також слухачі курсів мали можливість ознайомитися з історією Гімна ОУН, який став офіційно Маршем Нової Армії та особисто виконати його під час ранкових стройових тренважей. Вперше, на параді до Дня Незалежності в 2018 році під цей бандерівський славень урочисто пройшли підрозділи українського війська, загартовані в боях з нашим одвічним імперським ворогом. Ця пісня, яка зродилася після визвольних змагань 1917-1921 років, вела в бій воїнів УПА, сьогодні отримала нову форму, нове життя й надихає на боротьбу за вільну самостійну Україну нашу сучасну армію.

З метою ефективності використання інтерактивних методів навчання практичні заняття було традиційно проведено на сучасній навчально-матеріальній базі Чернівецької ЗОШ №4 I-III cт. Чернівецької міської ради, яка вважається однією з найкращих на теренах нашої області та є прикладом для створення такого ж комплексу в районі та ОТГ (директор освітнього закладу Тивоняк І.Я., вчитель предмета «Захист Вітчизни», підполковник у відставці Чміль М.П.).

Слухачі курсів мали можливість отримати практичні навички у виконанні нормативів з розбирання-збирання автомата, спорядження магазину набоями, виконання стрільби з пневматичної гвинтівки №2 та ознайомилися з методикою використання електронного тиру. Цікаво відбувся захист індивідуальних творчих проєктів, де кожен з вчителів намагався показати свої надбання з військово-патріотичної роботи за звітний період, поділитися своїм досвідом.

         Високий рівень знань під час захисту індивідуальних творчих проєктів показали слухачі: Микола Мінтенко - Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст, Олексій Федюк - Глибоцький професійний ліцей, Валентин Урсу - Глибоцька гімназія. Представник Чернівецького обласного військового комісаріату довів інформацію щодо професійної орієнтації молоді до військових професій, служби за контрактом, строкової служби. Цікаву та корисну інформації довели до слухачів колишні переможці двох попередніх обласних етапів «Вчитель року» у номінації «Захист Вітчизни» Хабюк А.Я., та Мазуренко В.В.

         Курси надали слухачам можливість ближче ознайомитися з метою та завданнями, які ставить перед педагогами Нова Українська школа.

ФОТОЗВІТ

 

2020
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні340
mod_vvisit_counterВчора9200
mod_vvisit_counterЦього тижня46634
mod_vvisit_counterМинулого тижня47173
mod_vvisit_counterЦього місяця93807
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсі93808

Online (20 minutes ago): 123
Your IP: 3.218.67.1
,
Now is: 2020-02-27 00:53
12.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: