# mesa police arrest records # kaufman county jail records # trace phone # npi search by phone number # navajo nation police records # east hampton new york property records # mobile number directory with name and address # property sales records indiana #
 • Наказ ДОН від 21.01.2020 №25 Про організацію відбірково-тренувальних зборів переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

  Середа, 22 січня 2020, 10:06
 • Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

  Вівторок, 21 січня 2020, 20:00
 • «Про проведення ІІІ Всеукраїнського вернісажу-практикуму для сучасних керівників закладів освіти, вчителів і викладачів»

  Вівторок, 21 січня 2020, 15:32
 • Наказ ДОН від 16 січня 2020 № 21 Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у 2019/2020 навчальному році

  Вівторок, 21 січня 2020, 10:27
 • Стартував Національний проєкт з фінансової обізнаності на Буковині

  Понеділок, 20 січня 2020, 15:25

No categories found

 •   0
There are no images available in the gallery.
Події Які ж зміни відбуваються в нашій Новій українській школі?

Які ж зміни відбуваються в нашій Новій українській школі?

solomon  Новий освітній простір та Нова українська школа у стінах Хотинської загальноосвітній школі I-III ступенів №1 зажила ПО-НОВОМУ! У цьому мали змогу переконатися учасники районного методичного об’єднання вчителів 1-их класів та вихователів групи подовженого дня закладів загальної середньої освіти Хотинського району з проблеми «Організація освітнього простору в умовах НУШ».

Безумовно, життя – це постійний ланцюг змін. На сучасному етапі розвитку суспільство ставить перед освітою нові цілі. Як завжди, реформа освітньої галузі розпочинається саме з початкової школи. Що ж відбувається нового в початковій школі і хто ламає освітні стереотипи? На ці та інші запитання спробували дати відповідь учителі початкової ланки Хотинської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Зінаїда Олійник, Наталія Беженар, Наталія Агапієва, Юлія Герцан, Ірина Цвек.

Уже з перших хвилин методичного об’єднання учасники відзначили партнерські стосунки здобувачів освіти та їхніх учителів, адже стояти пліч-о-пліч і презентувати візитку свого закладу «НУШ очима дітей» – це досить відповідально та неординарно.

Настасія Боярин, методист РМК відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації, зупинилася на основних новаціях НУШ, які впровадженні в освітньому закладі: тематично-інтегрованому навчанні, щоденних ранкових зустрічах, наборах LEGO як інструментах для навчання. Відзначила, що класні кімнати перетворилися на простір для творчої  самореалізації дитини; скрізь дитячі роботи, а ще допитливо-спокійні щасливі обличчя дітей,  партнерство та невидиме лідерство вчителя, коли діти через діяльність розвиваються, коли висловлюють власні думки, і коли вчитель правильно скеровує дитину. «Школа – це майстерня, де формується думка юного покоління. Треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє», – зрезюмувала Настасія Михайлівна.

«НУШ – це школа нових можливостей, а Хотинська ЗОШ №1 – це територія позитиву та розуміння», – саме такою тезою розпочала презентувати портфоліо освітнього простору закладу освіти директорка Наталія Сіногач.

Публічну презентацію роботи ШМО вчителів початкових класів «Нова українська школа: неперервний розвиток компетентності педагога-агента змін у системі методичної роботи» провела голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Зінаїда Олійник.

Практично-діяльнісний модуль розпочався переглядом уроку «Я досліджую світ» у 1 класі на тему «Досліджуємо властивості води», на якому було продемонстровано вчителем Наталею Вікторівною співпрацю «вчитель+учень+батьки», яка дарує своїм учням знання, уміння й навички для пізнання сучасного світу та гармонійного розвитку особистості.

Ірина Олександрівна, вихователь ГПД, провела заняття «Еко-годівнички для птахів». Учителі використовували різноманітні методи, прийоми, форми навчання, які підпорядковані змісту й меті навчального матеріалу, формуючи в молодших школярів ключові та предметні компетентності. До проведення практичного заняття були залучені представники НПП «Хотинський»: Т.І.Живко, начальник відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою, І.В.Козачок, начальник відділу екологічної освіти та туризму.

Далі роботу методичного об’єднання продовжив workshop «Формування емоційного інтелекту молодшого школяра-ключовий елемент успіху освіти». Наталія Володимирівна вдало зазначала, що варто думати про певний інтелектуальний баланс, рівновагу в рівні розвитку нашого інтелекту, турбуватися про своїх дітей, щоб здобуті ними знання могли стати їм у пригоді, а не були «мертвим вантажем». Підтвердженням цього є слова Девіда Карузо: «Важливо розуміти, що емоційний інтелект – не протилежний інтелекту як такому; це не тріумф серця над розумом, а унікальне поєднання і того, й іншого».

Із упевненістю можна сказати, що Хотинська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – це школа, яка розкриває потенціал кожного учасника освітнього процесу та вчить досягати поставленої мети.

ФОТОЗВІТ

2020
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Журнал відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4430
mod_vvisit_counterВчора11734
mod_vvisit_counterЦього тижня48871
mod_vvisit_counterМинулого тижня30045
mod_vvisit_counterЦього місяця78916
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсі78917

Online (20 minutes ago): 147
Your IP: 18.210.24.208
,
Now is: 2020-01-23 13:11
23.jpg

Опитування

Більш за все задоволення в житті приносить: